1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna najważniejszy okres naszych przygotowań do świętowania Zmartwychwstania Pańskiego. Starajmy się przeżyć ten tydzień w skupieniu, uczestniczyć w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia, aby wzmacniać naszą wiarę i coraz pełniej i bardziej świadomie przeżywać największe wydarzenie w historii zbawienia.

2. W Wielki Czwartek uroczysta Msza św. Wieczerzy Pańskiej - pamiątka ustanowienia sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa  o godz. 18.00.

3. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Prosimy na adorację Chrystusa, od godz. 9.00. O godz. 15.00 Zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Liturgia Wielkopiątkowa rozpocznie się o godz. 18.00. Po liturgii doracja indywidualna do godz. 22.00. Ofiary zbierane w tym dniu – przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

4. W Wielką Sobotę adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie przy grobie Pańskim. Święcenie pokarmów od godz. 9.00 do 12.00 co godzinę. Ofiary składane przy okazji święconki do wystawionej tacy, są naszym wkładem do dekoracji grobu.

5. Liturgię Wielkiej Soboty rozpoczniemy również o godz. 18.00 - przynieśmy świece. Po liturgii Wielkiej Soboty – po uroczystym Alleluja śpiewanym w czasie Mszy - adoracja najświętszego sakramentu w duchu dziękczynienia Zmartwychwstałemu Chrystusowi. Adoracja do godz. 22.00

6. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego pierwsza Msza św. /rezurekcja/ z procesją o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę.

7. Aby Święte Triduum Paschalne otrzymało uroczystą oprawę zapraszamy asystę, dzieci do sypania kwiatów (próba w sobotę o godz. 12.00 )panów do sztandarów, całą służbę liturgiczną oraz Straż z Cukrowni i Honoratki.

8. Zapowiedzi, prasa…

9. Zapraszamy na Święte Triduum. Świętujmy już od czwartku wieczorem i wspólnie przeżywajmy świętą liturgię - Wszystkim Parafianom i Gościom na Wielki Tydzień - Szczęść Boże !