1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.

2. W najbliższą środę – 19 lutego, o godz.. 16.30 – w salce, firma szyjąca alby będzie pobierać miarę dzieciom pierwszokomunijnym. Proszę o przybycie.

3. W następną niedzielę po Sumie, spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. W środę naszym parafialnym zwyczajem wieczorną Mszę Świętą poprzedzimy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Serdecznie zapraszam  czcicieli Matki Najświętszej, która poprzez swój udział w dziele odkupienia, może wyprosić nam u Bożego tronu potrzebne łaski.

5. W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Już od IV wieku wierni Rzymu obchodzili pamiątkę założenia gminy chrześcijańskiej i obrania Wiecznego Miasta przez Świętego Piotra Apostoła na stolicę Kościoła Chrystusowego.

6. Sprawy gospodarcze.

7. Prasa.

8. Niech nam Pan Bóg błogosławi !