II Niedziela w ciągu roku 16.01.2022 r.

utworzone przez | sty 16, 2022

  1. W najbliższym czasie w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  2. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
  3. Dzisiejszej niedzieli w naszym kościele o godz. 15.30, będzie miał miejsce koncert kolęd w wykonaniu zespołu szantowego „Gumowe szekle” ze Słupcy. Bardzo serdecznie zapraszam na ten koncert. Również woluntariusze będą zbierać na pomoc dla Tymka – opis choroby: Pisze mama Tymka:
    Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. I właśnie w naszym życiu tak się zdarzyło… Jeszcze w ciąży okazało się, że mam raka. Potem urodził się Tymuś, a 8 dni później zadzwonił telefon ze szpitala. “Pani syn ma SMA, rdzeniowy zanik mięśni” – usłyszałam. Dwa bolesne ciosy od losu, po których tak trudno się podnieść… Będę walczyć o swoje życie, ale najważniejsza jest dla mnie walka o synka. Chciałabym zdążyć, doczekać dnia, gdy Tymuś dostanie terapię genową. Bardzo Was proszę o każdą możliwą pomoc… Bez Was się nie uda…
  4. Za tydzień po sumie zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami.
  5. Prasa.
  6. Niech nam Pan Bóg błogosławi !

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda