III Niedziela Wielkiego Postu 03.03.2024r.

utworzone przez | mar 3, 2024

  1. W dalszym ciągu zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dziś po południu o godz. 16.30 – Gorzkie Żale z nauką pasyjną, a w piątek Droga Krzyżowa również o godz. 16.30.
  2. W piątek, 8 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w tym dniu, ale nie tylko wtedy, o naszych babciach, mamach, żonach, córkach i wnuczkach. Wyraźmy im naszą życzliwość dobrym słowem i drobnym gestem i nie ustawajmy w modlitwach za nich.
  3. Duszpasterstwo Rodzin organizuje Wielkopostny Dzień Skupienia z warsztatami komunikacji dla małżonków, narzeczonych oraz par żyjących w związkach niesakramentalnych. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 9.03 w parafii NMP Królowej Polski w Koninie o godz. 9.00. Szczegóły na stronie fb naszej parafii.
  4. 13 marca w salce odbędą się Warsztaty Palmy Wielkanocnej organizowane przez Stowarzyszenie Razem dla Łężyna. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. Od poniedziałku rozpoczynamy malowanie świątyni, w związku z tym Msze św. będą odprawiane w najbliższym tygodniu w kaplicy. (..).
  6. Od dziś do nabycia są baranki wielkanocne Caritas w cenie 10 zł.
  7. Składam wyrazy współczucia Ks. Janowi z powodu śmierci jego brata Grzegorza. Pogrzeb we wtorek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda