IV Niedziela Wielkanocy 08.05.2022r.

utworzone przez | maj 8, 2022

  1. Dziś czwarta niedziela Wielkanocy, którą nazywamy popularnie Niedzielą Dobrego Pasterza. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Prosimy Jezusa Chrystusa, Dobrego Pasterza, aby nie zabrakło głosicieli Ewangelii i szafarzy sakramentów świętych.
  2. Jutro, 9 maja, przypada uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, przeniesiona z 8 maja ze względu na przypadającą niedzielę wielkanocną.
  3. W piątek, 13 maja, w liturgii będziemy wspominać Matkę Bożą Fatimską. Tego dnia przypada także 39. rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II.
  4. W naszej świątyni nabożeństwa majowe w dni powszednie i niedzielę o godz. 17.40. Serdecznie zapraszamy, aby śpiewem Litanii loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach. Dla dzieci przygotowana jest wyklejanka majowa.
  5. Dziś po sumie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. Natomiast próby odbędą się we wtorek i piątek o godz. 16.30.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkiego dobra i obfitości łask Bożych.

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda