Modlitwa w intencji misji

O dobry i miłosierny Boże, nasz Ojcze! Prosimy Cię o błogosławieństwo dla Misji Świętych, które odbędą się w naszej parafii. Spraw łaskawie, aby ten czas przyniósł Tobie większą chwałę, a naszym duszom zbawienny pożytek. Panie Boże, Ty chcesz, żeby wszyscy ludzie poznali prawdę i byli zbawieni, ale bez Twojej łaski nic nie możemy uczynić. Dlatego z wielką ufnością wołamy do Ciebie słowami Twojego Syna: „Przyjdź Królestwo Twoje!”

Panie Jezu! Pomóż nam dobrze przygotować się i owocnie przeżyć czas Misji Świętych. Napełnij nas pragnieniem ratowania nie tylko własnej duszy, ale też zbawienia bliźnich, którzy daleko żyją od Ciebie.

Duchu Święty, Boże! Pomagaj nam i Misjonarzom Świętej Rodziny, aby za łaską Twoją odnowiło się oblicze naszej parafii.

Maryjo, Matko Boga i ucieczko grzeszników, bądź Matką i opiekunką naszej parafii oraz wspieraj nas swoim wstawiennictwem u Boga.

Święty Józefie, Głowo Świętej Rodziny, czuwaj nad nami jak czuwałeś nad nami jak czuwałeś nad Dzieciątkiem i Niepokalaną Matką.

Święta Rodzino z Nazaretu! Wybieramy Ciebie za patronkę i opiekunkę naszych Misji. Jezu, Maryjo, Józefie, oświecajcie nas, dopomagajcie nam i ratujcie nas. Amen

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda