Niedziela Chrztu Pańskiego 09.01.2022 r.

utworzone przez | sty 9, 2022

 1. Dziś w liturgii celebrujemy święto Chrztu Pańskiego. Jezus staje w gronie grzeszników, aby przyjąć chrzest nawrócenia od Jana. Od tej chwili rozpoczyna publiczną działalność, głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców, rodziców chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego.
 2. W naszej świątyni gościmy dzisiaj orkiestrę dętą MGOK ze Skulska. Serdeczne podziękowania dla nich z koncert kolęd i oprawę Mszy Świętej o godz. 11.00
 3. W przyszłą niedzielę w naszym kościele o godz. 15.30, będzie miał miejsce koncert kolęd w wykonaniu zespołu szantowego „Gumowe szekle” ze Słupcy. Bardzo serdecznie zapraszam na ten koncert.
 4. W tym tygodniu będziemy kontynuowali spotkania kolędowe. Już teraz dziękuję tym wszystkim, którzy przyjęli, zaproszenie do wspólnej modlitwy w intencji naszej parafii oraz naszych rodzin. W następną niedzielę na godz. 17.00 zapraszam mieszkańców:
  • Al. Cukrowniczej
  • Ul. Pałacowej
  • Ul. Łężyńskiej – 3,5,7,9 i 11
 5. W ostatnim czasie do wieczności odeszli ś.p. Józef Mazur i ś.p. Władysław Jaworski. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, zmarłych powierzajmy dobremu Bogu. Wieczny odpoczynek…

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda