1. Eucharystia – jak głosi Sobór Watykański II – jest Źródłem i Szczytem życia chrześcijańskiego. Dziękujemy Panu Bogu, że dane nam było we wspólnocie parafialnej po raz kolejny przeżyć podniosłą Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Składam podziękowanie także: Dzieciom za piękną postawę, rodzicom za ich zaangażowanie w przygotowania , za dar ołtarza (…), dekorację świątyni i kwiaty. Dziękuję Pani Katechetce i Panu Organiście za przygotowanie dzieci, Pani Kościelnej za przygotowanie świątyni, scholi parafialnej za piękny śpiew, ministrantom, szafarzom. Wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i uroczystego świętowania tego dnia. Ten ważny dzień zapoczątkuje w życiu każdego dziecka szczególny rozwój wiary i bliskości z Bogiem.
  2. Przed nami Biały Tydzień. Będziemy spotykać się na Eucharystii Dziękczynnej o godz. 17.50.
  3. Za tydzień Komunia Święta Rocznicowa. Zapraszam na próbę we wtorek o godz. 16.00. Spowiedź dzieci w przyszły piątek o godz. 17.00. Do chorych pojadę od godz. 9.00
  4. W pierwszy piątek czerwca celebrować będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jest również Światowym Dniem Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
  5. W sobotę, 8 czerwca, przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  6. Niech nam Pan Bóg błogosławi !