V Niedziela Wielkanocy 15.05.2022r.

utworzone przez | maj 15, 2022

  1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym. Umocnieni Bożymi darami będziemy wkraczać w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana.
  2. W środę, 18 maja, przypada 102. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo słowa naszego Wielkiego Rodaka. On całe życie zawierzył Bogu przez ręce Maryi. Niech jego wstawiennictwo oraz orędownictwo Najświętszej Maryi Panny wyprasza nam Bożą pomoc w naszym codziennym życiu.
  3. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii loretańskiej.
  4. Dziś po sumie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. Spotkania w tygodniu: w środę i piątek o godz. 16.30.
  5. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.
  6. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności ś.p. Stefan Jędrzejak. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, zmarłego powierzajmy dobremu Bogu. Wieczny odpoczynek…
  7. Prasa, sprawy gospodarcze.
  8. Niech nam Pan Bóg błogosławi !

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda