- W przyszłą niedzielę, 24 maja, przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tak zwane Zielone Świątki. Warto też pamiętać, że niedziela ta kończy okres Wielkanocy i że to ostatni moment, aby wypełnić przykazanie kościelne nakazujące spowiedź i Komunię Świętą wielkanocną. Wigilię tej uroczystości będziemy świętować już w sobotę, 23 maja. Do tej uroczystości od jutra przygotowujemy się przez specjalną nowennę.
- Przypominam o nabożeństwach majowych, które w naszej świątyni sprawujemy codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii loretańskiej.
- Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Zapraszam młodzież.
- Dziś na przed sumą wystąpi chór Kantata w koncercie ku czci Matki Bożej !
- Prasa. Sprawy gospodarcze.
- Niech nam Pan Bóg błogosławi !




