XII Niedziela w ciągu roku 23.06.2024r.

utworzone przez | cze 23, 2024

  1. Jutro przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. To poza Jezusem i Jego Matką, Maryją, jedyny święty, którego czcimy ziemskie narodziny. Jest to również dzień imienin ks. Jana. Na wieczornej Mszy św. będziemy polecać Czcigodnego Solenizanta przez wstawiennictwo Jego patrona opiece Bożej !
  2. Natomiast w sobotę, 29 czerwca, świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych o godz. 10.00 i 18.00 w intencji całego Kościoła, jego widzialnej głowy, a także nas samych, byśmy stawali się apostołami Chrystusa w miejscu naszej pracy, nauki i odpoczynku. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.
  3. Życzliwością i modlitwą pragniemy otoczyć naszych ojców w dniu ich święta, a także wszystkich obchodzących w rozpoczynającym się tygodniu swoje osobiste uroczystości.
  4. Prasa.
  5. W ostatnim czasie do wieczności odeszła ś.p. Teresa Kaczmarek. Rodzinie składamy wyrazy szacunku i współczucia. Zmarłą polecajmy dobremu Bogu. Wieczny odpoczynek…

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda