XIII Niedziela w ciągu roku 26.06.2022r.

utworzone przez | cze 29, 2022

  1. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Święty Piotr został wybrany przez Jezusa na przewodnika Apostołów, Święty Paweł głosił Ewangelię wśród ludów pogańskich. Według tradycji obaj ponieśli śmierć męczeńską w Rzymie. Msza św. w środę o godz. 18.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca: w piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00; spowiedź święta od godz. 17; Do chorych pojadę od godz. 9.00. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec o godz. 17.40
  3. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Ofiary na tacę przeznaczamy na inwestycje w parafii. Składam serdeczny „ Bóg zapłać” !
  4. Zapowiedzi, prasa.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda