XXIX Niedziela w ciągu roku 22.10.2023r.

utworzone przez | paź 22, 2023

  1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Prosimy Boga, aby mogli oni skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom, które wiarę zagubiły albo dotąd Boga nie poznały. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiaj także składając ofiarna tacę na Papieskie Dzieła Misyjne. Witamy w naszej parafii młodzież z Zespołu Szkolno  – Przedszkolnego w Sokółkach należąca do Młodzieżowego Wolontariatu Misyjnego. Młodzież przed kościołem prosić będzie o wsparcie materialne dla kleryków z Peru. Młodzież będzie rozdawać wrzosy oraz robione zakładki.
  2. W sobotę, 28 października, w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Święty Juda Tadeusz uważany jest za patrona spraw beznadziejnych, wzywamy go w szczególnych potrzebach.
  3. Przed nami ostatni różańcowy tydzień. Zachęcam do udziału. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam w sposób szczególny na tydzień na różaniec o 16.30 oczywiście na Mszę św. Po Mszy spotkanie z młodzieżą.
  4. W najbliższą  sobotę w nocy,  zmieniamy czas na zimowy, dlatego Msze św. wieczorowe będą o godz. 17.00
  5. W ostatnim czasie do wieczności odeszli: ś.p. Agnieszka Karmowska i Edmund Błaszczyk. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polećmy dobremu Bogu. Wieczny odpoczynek
  6. Niech nam Pan Bóg błogosławi !

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda