XXXI Niedziela w ciągu roku 30.10.2022 r.

utworzone przez | paź 30, 2022

 1. Jutro, 31 października, ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30. Dziękujemy wszystkim, którzy przez cały miesiąc gromadzili się na wspólnej modlitwie.
 2. We wtorek, 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych. To radosny dzień, w którym Kościół upamiętnia wszystkich znanych i nieznanych Świętych i Błogosławionych. Oni osiągnęli już wieczną chwałę, a dziś są naszymi orędownikami przed Bogiem. W naszej świątyni Msze Święte będą sprawowane o godz. 9.00. Tradycyjnie zapraszamy na Mszę Świętą celebrowaną na naszym parafialnym cmentarzu o godz. 12.00. Po Mszy Świętej wyruszy procesja, w czasie której będziemy modlić się za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.
 3. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Do warunków odpustu należą: nawiedzenie cmentarza oraz modlitwa za zmarłych. Ponadto: brak przywiązania do grzechu, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
 4. W środę, 2 listopada – Dzień Zaduszny. W liturgii Kościół wspomina wszystkich wiernych zmarłych, którzy poprzedzili nas na drodze wiary. Msze św. o godz. 10.00 i 17.00
 5. Różaniec z wypominkami za zmarłych od 2 do 8 listopada o godz. 16.30.
 6. Najbliższy piątek, 4 listopada, będzie pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Do chorych pojadę od godz..9.00
 7. Sobota, 5 listopada, to pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 16.30 – serdecznie zapraszamy!
 8. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych za dwa tygodnie po sumie.
 9. Sprawy gospodarcze.
 10. W niedzielę za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca.
 11. Niech nam Pan Bóg błogosławi !

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda