XXXII Niedziela w ciągu roku 07.11.2021 r.

utworzone przez | lis 7, 2021

  1. W czwartek 11 listopada, przypada nasze narodowe Święto Niepodległości. Pamiętamy miniony czas historii Ojczyzny, a jednocześnie musimy pomyśleć o odrodzeniu się naszego Narodu w wielu jego wymiarach. Chcemy pamiętać o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. Niech znakiem szacunku dla Ojczyzny będzie wywieszona flaga narodowa. Msze św. w piątek 11 listopada o godz. 11.00 – w intencji Ojczyzny i 17.00. Zapraszam wszystkich Parafian, Druhów Strażaków oraz Poczty Sztandarowe SP i OSP.
  2. Dziś w naszym kościele odbył się koncert z okazji Święta Niepodległości pod nazwą „ Śpiewamy dla Niepodległej”. Wykonawcami byli: dzieci i młodzież z przedszkola, szkoły podstawowej, scholi, jak również Orkiestra Dęta KWB PAK Konin. Po Mszy św. o godz. 9.00 oraz po koncercie można będzie wesprzeć ofiarą Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Koninie. Serdecznie dziękuję wszystkim wykonawcom oraz wszystkim tym, którzy przygotowali dzieci i młodzież.
  3. Prasa, kalendarze.
  4. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. oraz z rodzicami.
  5. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można wspomóc organizację Kościół w Potrzebie, która spieszy pomocą prześladowanym chrześcijanom na całym świecie. Bóg zapłać.
  6. Niech nam Pan bóg błogosławi !

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda