II Niedziela Adwentu 05.12.2021r.

utworzone przez | gru 5, 2021

 1. Dziś druga niedziela Adwentu. Trwamy w radosnym czasie oczekiwania na spotkanie z Panem. Jednocześnie już po raz 22. obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Wpieramy modlitwą wspólnoty chrześcijan mieszkających za naszą wschodnią granicą. Po Mszy Świętej możemy także wesprzeć naszych braci i siostry na Wschodzie ofiarą przed kościołem.
 2. Jutro, w poniedziałek, 6 grudnia, w liturgii przypada wspomnienie Świętego Mikołaja, biskupa. Niech nie zabraknie życzliwości i dobroci wobec wszystkich, szczególnie najbardziej potrzebujących.
 3. W środę, 8 grudnia, będziemy obchodzili uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Kościół upamiętnia tajemnicę Maryi, która jako jedyna z ludzi została poczęta bez zmazy grzechu pierworodnego. Ta prawda wiary towarzyszy Kościołowi od samego początku. W naszej świątyni Msze Święte tego dnia o godz. 10.00 i 17.00
 4. Msze Święte roratnie sprawowane we wtorki, czwartki i soboty o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam! Zabierzmy ze sobą lampiony.
 5. W przyszłą sobotę będziemy przeżywać Adwentowy Dzień Skupienia. Poprowadzi go ks. Mariusz Wieczorkiewicz
  Msze Św:
  Sobota:
  10.00 – Dla dorosłych
  16.00 – Dla dzieci
  18.00 – Dla dorosłych i młodzieży
 6. Świece, kalendarze.
 7. Niech nam pan Bóg błogosławi !

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda