Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 26.11.2023r.

utworzone przez | lis 26, 2023

  1. Dziś, w niedzielę Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, po Mszach Świętych wystawiamy Najświętszy Sakrament i odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W czwartek, 30 listopada, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętego Andrzeja Apostoła. Był pierwszym uczniem powołanym przez Pana Jezusa, rodzonym bratem Świętego Piotra. Tradycja głosi, że po Zesłaniu Ducha Świętego udał się do Grecji, gdzie oddał życie za wiarę ukrzyżowany głową do dołu.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek do chorych pojadę od godz. 9.00. Spowiedź po południu od godz. 16.00. W sobotę różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 16.30
  4. Świece Caritas.
  5. Dziś po Mszy wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  6. Sprawy gosp. – Szafa na szaty liturgiczne.
  7. Czas przygotować się do Adwentu – okresu radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W przyszłą niedzielę, 3 grudnia, wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszeni i odpowiednio duchowo przygotowani.

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda