Listy dzieci z klasy trzeciej naszej szkoły

utworzone przez | paź 29, 2019

Oto listy dzieci z klasy trzeciej naszej szkoły – zachęcamy do lektury ! Brawo dzieciaki 🙂


Konin, 01.06.2012r.

Kochana Maryjo !

Chcę Ci powiedzieć, że bardzo Cię kocham. Urodziłaś Jezusa, który stworzył cały świat. Codziennie  modlę się do Ciebie i do Twojego Syna. Nie wiem, jak mam Ci podziękować za

wszystko, co dla mnie zrobiłaś. Jedynie miłością i modlitwą.

Kiedy chodzę do Kościoła i przyjmuję komunię lub idę do spowiedzi , myślę o Tobie. Gdybym cofnęła się dwa tysiące lat, codziennie oddawałabym Ci hołd. Jesteś piękną, dobrą, mądrą i kochającą kobietą i za to Cię kocham.

Dominika


Konin, 18.06.2012r.

Droga Maryjo!

Wybrałem Cię, ponieważ jesteś wytrwała. Patrzyłaś na mękę swojego Syna i cierpiałaś z Nim. Doceniam to, jaką opieką obdarzyłaś swego Syna. Uważam, że jesteś wzorem do naśladowania dla innych matek.

Bardzo Cię za to podziwiam, kocham i szanuję.

Bartek


Konin, 01.06.2012r.

Szanowna Matko Tereso!

Poświęciłaś się dzieciom bezdomnym, chorym i głodnym. Chciałbym być taki jak Ty. Dostałaś dużo nagród za tę pracę. Podziwiam Cię, że opiekowałaś się trędowatymi dziećmi. W 1961 roku zbudowano ośrodek dla trędowatych . Smucę się, że zmarłaś. Chciałbym, żeby Cię Bóg przyjął do nieba.

Dawid


Konin, 01.06.2012r.

Kochana Matko Tereso !

Byłaś bardzo dzielną i odważną kobietą oraz matką. Chociaż nie miałaś własnych dzieci, to i tak opiekowałaś się małymi dziećmi, które pochodziły biednych rodzin. Pomagałaś nie tylko dzieciom, ale także osobom dorosłym. Opiekowałaś się także chorymi na AIDS. Teraz jesteś sławna i ceniona na całym świecie. Zdobyłaś dużo nagród, między innymi Nagrodę Nobla.

Jesteś dla mnie osobą w pełni zasługującą na szacunek, wzorem godnym naśladowania. Chciałabym podążać Twoim śladem.

Pozdrawiam.

Estera

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda