VI Niedziela Wielkanocy 14.05.2023r.

utworzone przez | maj 14, 2023

  1. W czwartek, 18 maja, przypada 103. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. Tego dnia podziękujmy Bożej Opatrzności za wielki dar jego długiego pontyfikatu, za przykład mocnej wiary i heroicznej miłości, jaki nam pozostawił. Wbrew wszelkim atakom na jego osobę wpatrujmy się w jego święte życie, aby na jego wzór każdego dnia, krok po kroku być bliżej Pana Boga. I jak on całkowicie zawierzmy Maryi nasze rodziny i nasze osobiste codzienne sprawy. On uczynił to w sposób wyjątkowy, powtarzając Jej synowskie: „Totus Tuus”. W tych intencjach będziemy się modlić podczas Mszy Świętej.
  2. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, po której przez specjalną nowennę będziemy się przygotowywali do uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
  3. W imieniu organizatorów – „Razem dla Łężyna’ i własnym, pragnę zaprosić na koncert pt. „Dla Ciebie mamo”, który odbędzie się 14 maja b.r. o godz. 16.00 w naszym kościele. Wykonawcą będzie zespół wokalny FANTAZJA z KDK, pod kierownictwem artystycznym pana Mirosława Grzanki. Serdecznie zapraszamy
  4. Niech nam Pan Bóg błogosławi !

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda