XXII Niedziela w ciągu roku 28.08.2022 r.

utworzone przez | sie 28, 2022

  1. Przed nami ostatnie dni wakacyjnego odpoczynku. Dziękujemy Bogu za czas wakacji i urlopów, za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w tym czasie, i za ludzi, których Bóg postawił na naszej drodze.
  2. W czwartek, 1 września, początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, wychowawców i nauczycieli na Mszę Świętą o godz. 8.00. Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo na trud pracy i nauki w nowym roku szkolnym.
  3. Tego dnia przypada także kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej (83). Naszą modlitewną pamięcią będziemy ogarniali wszystkich, którzy zginęli w obronie naszej ojczyzny.
  4. Piątek, 2 września, będzie pierwszym piątkiem miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00; spowiedź od godz. 17.00. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież rozpoczynającą nowy rok szkolny. Do chorych pojadę od godz. 9.00
  5. W sobotę, 3 września, przypada pierwsza sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Matki Najświętszej o godz.17.30.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczmy na inwestycje w parafii. Składam serdeczny Bóg zapłać !
  7. W minionym tygodniu do wieczności odszedł ś.p. Józef Olczak. Rodzinie składamy wyrazy współczucia oraz szacunku. Zmarłego Józefa powierzajmy dobremu Bogu – wieczny odpoczynek…
  8. Dziś po Mszy wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Obecność obowiązkowa. Następne spotkanie w sobotę o godz. 16.00

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda