XXVIII Niedziela w ciągu roku 09.10.2022r.

utworzone przez | paź 9, 2022

  1. Za nami wizytacja kanoniczna, bierzmowanie i odpust parafialny. Składam podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przebiegu tych uroczystości. Dziękuję też rodzicom młodzieży za dar ołtarza z okazji bierzmowania: Mszał Rzymski, ornat, kwiaty.
  2. W piątek, 14 października, będziemy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Wyraźmy naszą wdzięczności wobec nauczycieli, wychowawców i katechetów za trud ich pracy i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia. W czasie Mszy Świętej oraz nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się za wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz pracowników oświaty.
  3. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30.
  4. W najbliższą niedzielę, 16 października, przypada rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tego dnia będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.
  5. Prasa, kalendarze.
  6. W ostatnim czasie do wieczności odeszła ś.p. Zofia Kaźmierska. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i szacunku, a zmarłą polecamy dobremu Bogu. Wieczny odpoczynek…

Radio Maryja

Gość Niedzielny

Promyczek Dobra

Anioł Stróż

Fronda